درباره ما

 • مشاهده در قالب PDF

تاریخ را فاتحان می نویسند!
این جمله ی مشهور شاید اندکی ملال آور باشد ولیکن درباره ی مجموعه نمایشگاه های گروه صنعتی هنر کابین مایه افتخار است.قریب به ۵۰۰۰ واحد آشپزخانه که در تهران ساخته و اجرا گردیده و همچنین صدها پروژه ی برون شهری که طراحی و اجرا شده موجب دلگرمی کارفرمایان و پیمانکار (هنر کابین) می باشد. دکور بندی منازل و ادارات و فروشگاه هایی که به استناد تصاویر و با مواد تهیه شده از مواد PVC ، MDF ، HPL و انواع چوب سازماندهی و مبله شده است، تجربه ی گران بهایی را به نزد ما باقی گزارده که توانایی مدیریت زمان و اجرای پروژه ها را سهل می دارد. ما در این فضای مجازی تنها قادر خواهیم بود که تا حدودی از توانایی های خود بازگو کرده و شما را با صنعت رو به گسترش کابینت و دکوراسیون داخلی در ایران آشنا کنیم و اذعان بداریم که این اندازه از تجربه و آگاهی را در سالهای مدید ِ آشنایی از محصولات داخلی و خارجی کسب کرده ایم.

کارخانه ی مولد سازه های آشپزخانه ای هنر کابین مجهز به دستگاه های پیشرفته ای ست که هرگونه عملیات حرکت تخت و منحنی را برای ساخت دربها یا صفحات ممکن می سازد. ذکر عناوین پنل بُر ها و دستگاه های مخصوص برش در بخشهای معرفی محصولات خواهد آمد و تنها در این جا اضافه می داریم که پیش از این دیدن ژورنال های طراحی شده یک اتلاف وقت بوده و توانایی شمار بسیاری از سازندگان ایرانی کمتر از محصولات معرفی شده در آن ها می باشد. لیکن مجموعه ی صنعتی هنرکابین باور داشته که مصرف کننده ی داخلی لیاقت و این حق را دارد که از بهترین و پیشرفته ترین مصنوعات حال حاضر جهان سود برده و برخلاف آن چه که در گذشته کار کردن در آشپزخانه کاری دشوار و ملال آور بوده؛ هم اینک با بهره گیری از دانش طراحی و پیشنهادهای حرفه ای می توان پیش از انجام کار عملی، شبیه سازی رایانه ای از پروژه داشته تا پس از توافق با کارفرمایان و مشتریان محترم، باعث طراحی و اجرای کابینتی شد که پدید آورنده ی اوقات دلچسبی در آشپزخانه باشد.
همیشه سلیقه حرف آخر را نمی زند! بسیار پیش آمده که مشتریان از نوعی رنگ یا طراحی منازل آشنایان و ... ایده هایی را داشته و مجذوب آن شده اند ولیکن درباره همان کار در منزل یا اداره ی خود مطمئن نبوده اند.
گروه صنعتی هنرکابین افتخار دارد که با استفاده از طراحان مجرب می تواند معرفی دقیقی از محصولات و طراحی مناسب با فضای آشپزخانه ی شما را ارائه داده و از سردرگمی انتخاب رنگ و ویژگی های محصول برهاند. امیدواریم در این معرفی کوتاه توانسته باشیم شرایطی را پدیدار کنیم که اعتبار و صداقت خود را و همچنین بخش بزرگی از توانایی هایمان را بازگو کرده و نظر خواننده ی محترم را جلب کرده باشیم که با قصد گسترش شعب، در حال حاضر تنها شعب گروه صنعتی هنر کابین را معرفی کرده و تاکید می داریم که به نشان تجاری ثبت شده ی آن توجه کافی داشته باشید تا مسوولیت گفته های بالا را فقط بر دوش ما باشد.

کارخانه

 • آدرس: جاجرود، سعید آباد، نرسیده به پل قدیم، پلاک ۴۴ (کارخانه گروه صنعتی هنرکابین)
 • تلفن : ۸۷۳ ۰۰ ۷۶۲ 21 ۰۰98
 • فکس : ۸۷۴ ۰۰ ۷۶۲ 21 ۰۰98
 • ایمیل: Info@honarcabin.com

درباره ما

تاریخ را فاتحان می نویسند! این جمله ی مشهور شاید اندکی ملال آور باشد ولیکن درباره ی مجموعه نمایشگاه های گروه صنعتی هنر کابین مایه افتخار است.قریب به ۵۰۰۰ واحد آشپزخانه که در تهران ساخته و اجرا گردیده و همچنین صدها پروژه ی برون شهری که طراحی و اجرا شده موجب دلگرمی کارفرمایان و پیمانکار (هنر کابین) می باشد. ادامه مطلب...

شعبه تهران

 • آدرس: خیابان سهروردی شمالی، بعد از چهارراه هویزه، جنب بانک تجارت، پلاک۴۹۰ - نکیسا سابق
 • تلفن : 97 05 76 88 21 ‌۰۰۹۸
 • فکس : 74 27 76 88 21 ۰۰۹۸
 • ایمیل: Info@honarcabin.com

شعبه ساری

 • آدرس: ساری، بلوار طالقانی، پایین‌تر از سه‌راه معلم، روبروی بیمه آسیا
 • تلفن: ۹۵ ۶۷ ۳۲۰ ۱۵۱ ۰۰۹۸
 • فکس: ۹۵ ۸۶ ۳۱۱ ۱۵۱ ۰۰۹۸

 

شما اینجا هستید: درباره ما